Şamua Kese Kağıdı Nerelerde Kullanılır

Bir çok çeşit kese kağıdı olduğu gibi bu kese kağıtlarının kullanım alanları da önemlidir. Şamua kese kağıdı, ürünlerini unlu mamuller, simit, poğaça, kuruyemiş ve bakliyat çeşitleri için kullanabilirsiniz. Kaliteli kartondan üretilmiş bu kese kağıtları geri dönüşüme ve gıda temasına uygundur.

Hijyenik ve doğa dostu olan kese kağıdı ürünlerimizin firmanıza önemli artıları olacaktır. Kraft kağıttan üretilen kaliteli görünümü sayesinde müşterilerinizin gözünde kaliteniz artacaktır. Bu küçük detay şirketinize olan güveni artıracaktır. Müşterileriniz kaliteye ve hijyene önem veriyorsa bu ürünü almanızı tavsiye ederiz. Toptan kese kağıdı alımlarında ise daha az ödeyerek satın alabilirsiniz.

Çizgili Şamua İle Çizgisiz Şamua Kağıdı Farkı

Çizgili şamua 1. kalite kraft kağıttan üretilmiştir. Doku ve görünüş olarak kalitesini belli etmektedir. Çizgisiz ise imitasyon olarak geçmektedir ve 2. kalite kağıttan üretilmiştir. Çizgisiz kese kağıdını alarak %10’a yakın bir tasarruf edin.

Baskılı Kese Kağıdı

Firmanızın bilinirliğini ve prestijinizi artırmak için özel logo bastırabilirsiniz. Bu tür özel baskılı kese kağıdı siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu site size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Sohbeti Başlat
Yardım ister misiniz?
Merhaba, size nasıl yardımcı edebilirim?