Çizgisiz Şamua Kese Kağıdı

Bir çok çeşit kese kağıdı olduğu gibi bu kese kağıtlarının kullanım alanları da önemlidir. Şamua kese kağıdı, ürünlerini simit, poğaça, unlu mamuller, bakliyat ve kuruyemiş çeşitleri için kullanabilirsiniz. 2. kalite kraft kağıttan üretilmiş bu kese kağıtları geri dönüşüme ve gıda temasına uygundur.

Hijyenik ve doğa dostu olan kese kağıdı ürünlerimizin firmanıza önemli artıları olacaktır. Maliyetlerinizi düşürmek ve kaliteli bir görüntü elde etmek istiyorsanız bu ürünü alabilirsiniz. Toptan kese kağıdı alımlarında ise daha az ödeyerek satın alabilirsiniz.

Çizgili Şamua İle Çizgisiz Şamua Kağıdı Farkı

Çizgili şamua 1. kalite kraft kağıttan üretilmiştir. Doku ve görünüş olarak kalitesini belli etmektedir. Çizgisiz ise imitasyon olarak geçmektedir ve 2. kalite kağıttan üretilmiştir. Çizgisiz kese kağıdını alarak %10’a yakın bir tasarruf edin.

Baskılı Kese Kağıdı

Kendi özel logonuzu  bastırarak kalite ve güveninizi artırın. Bu tür özel baskılı kese kağıdı siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu site size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Sohbeti Başlat
Yardım ister misiniz?
Merhaba, size nasıl yardımcı edebilirim?